Operator frezarki CNC (m/k/inne) - Landsberg am Lech, Bawaria

Lokalizacja: 86882 Landsberg am Lech (park technologiczny Lechrain) – praca możliwa od zaraz

3C-Carbon Composite Company GmbH jest szybko rozwijającą się firmą, specjalizującą się w produkcji zaawansowanych technologicznie struktur kompozytowych z włókien, dla przemysłu motoryzacyjnego, inżynierii mechanicznej, technologii medycznej i lotnictwa.

Dla wiodących niemieckich firm przemysłowych wytwarzamy w naszym zakładzie w Landsberg am Lech zaawansowane technologicznie komponenty z włókna węglowego (karbonu).

W związku z rozwojem głównej siedziby w parku technologicznym Lechrain poszukujemy:

operatora frezarki CNC (m/k/inne)

Twoje zadania

  • precyzyjne wytwarzanie komponentów aluminiowych i CFRP na najnowocześniejszych frezarkach CNC (głównie 5-osiowych centrach obróbki)
  • samodzielne przezbrajanie, ustawianie i monitorowanie maszyn w produkcji jednostkowej i seryjnej
  • przeprowadzanie i dokumentowanie kontroli jakości i kontroli pomiarowych produkowanych części
  • konserwacja i dbałość o maszyny i narzędzia
  • zapewnienie i przestrzeganie docelowych specyfikacji i terminów

Twój profil

  • wykształcenie operatora maszyn skrawających (m/k), mechanika przemysłowego (m/k) lub porównywalne kwalifikacje
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako operator frezarki CNC (m/k)
  • ugruntowana wiedza z zakresu programowania frezarek CNC
  • dobra umiejętność odczytywania rysunków technicznych i posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • wysoka świadomość jakości i precyzja w wykonywaniu powierzonego zadania
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i inicjatywa

Nasza oferta

Masz okazję odegrania aktywnej roli w kształtowaniu firmy w fazie jej znaczącego rozwoju. Oferujemy Ci nowoczesne miejsce pracy w odnoszącej sukcesy i innowacyjnej firmie z bardzo dobrymi możliwościami dalszego rozwoju. Czekają na Ciebie ekscytujące i wymagające zadania w wysoce zmotywowanym, dynamicznym zespole.

Prosimy o przesłanie szczegółowej aplikacji (ważne: w miarę możliwości w języku niemieckim lub angielskim) wraz z CV i świadectwami na adres:

3C-Carbon Composite Company GmbH
Personalabteilung
Postfach 10 12 33
86882 Landsberg am Lech

bewerbungen@3C-Carbon.com
www.3C-Carbon.com

Stanowisko Operator frezarki, Ekspert w branży metalowej, Operator maszyn CNC, Ustawiacz/Programista maszyn CNC
Branże Auto-Moto, Przemyśl maszynowy, Technologia i rozwój, Produkcja i przemysł
Rodzaj etatu Różne możliwości
Długość zatrudnienia
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki - W mowie i piśmie, Język angielski - W mowie i piśmie
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4415/9102024