Kreślarz budowlanego (m/k/d) - Niemcy

Siedziba firmy: 61206 Wöllstadt, Hesja (na północ od Frankfurtu nad Menem - praca możliwa od zaraz

Firma Horst Winkler Montagebau GmbH specjalizuje się w montażu elementów z betonu komórkowego. Jesteśmy uznaną i jedną z najważniejszych w tym sektorze specjalistyczną firmą budowlaną.

Nasz obszar działania obejmuje całe Niemcy i kraje sąsiednie.

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy w jak najszybszym terminie

kreślarza budowlanego (m/k/d)

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Wspieranie osób zajmujących opracowaniem oferty poprzez dostarczenie informacji o kosztach oraz wymiarach
  • Tworzenie planów przy użyciu firmowego oprogramowania CAD opartego na Auto-CAD. Tworzenie wymaganych list części, arkuszy rysunkowych i w razie konieczności list załadunkowych.
  • Telefoniczne wyjaśnianie szczegółów z firmami zaangażowanymi w prace poprzedzające. Na przykład odnośnie elementów wymagających montażu na wcześniejszym etapie.
  • Tworzenie analizy statycznej danego typu paneli z betonu komórkowego w systemie CAD.
  • Przygotowanie specjalnych szczegółów technicznych wykonania dla kierownictwa budowy zgodnie z wytycznymi.
  • Sprawdzanie planów montażu elementów prefabrykowanych pod kątem ewentualnych odstępstw w stosunku do usług zawartych w umowie.
  • Udział w zewnętrznych kursach szkoleniowych CAD wzgl. w spotkaniach organizowanych w firmie.

WYMAGANIA:

  • Dobra podstawowa znajomość aktualnych wersji Auto-CAD
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Ze względu na oddział zlokalizowany w Polsce, oprócz znajomości języka niemieckiego wymagana jest dobra lub bardzo dobra znajomość języka polskiego

CO NA CIEBIE CZEKA:
Zostań częścią dynamicznego zespołu!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dodatkowe zakładowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Job-Bike-Leasing
  • 30-dniowy urlop wypoczynkowy
  • Stała umowa o pracę po okresie próbnym

Czy nasza ofert skierowana jest do Ciebie?

Jeżeli tak – bardzo nas ucieszy Twoje zgłoszenie.

KONTAKT

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych drogą mailową na adres: bewerbung@winkler-montagebau.de

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie, podczas którego będą mogli się osobiście zaprezentować.

Horst Winkler Montagebau GmbH
Am Kalkofen 5
61206 Wöllstadt

E-Mail: bewerbung@winkler-montagebau.de

www.winkler-montagebau.de

Stanowisko Kreślarz dokumentacji technicznej
Branże Budownictwo i nieruchomości, Technologia i rozwój, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2), Język polski – Poziom rodzimego użytkownika
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4399/18102024