Dekarz (m/k) + Blacharz dachowy (m/k), Niemcy

Lokalizacja Niemcy: Angern, Saksonia-Anhalt - zapewnione zakwaterowanie - praca możliwa od zaraz

Profil firmy

Firma dekarska Trutwin została założona w 1900 roku i od 4 pokoleń jest synonimem wysokiej jakości prac dekarskich. Nasz zespół składa się z 5-10 pracowników, którzy dzięki swojemu wykształceniu są w stanie zapewnić solidne rzemiosło.

W ofercie naszej firmy znajdują się następujące usługi:

  • pokrycia dachowe
  • prace konstrukcyjne z drewna
  • rusztowania
  • ochrona odgromowa
  • wynajem dźwigów

Poszukujemy

- dekarzy

i/lub

- blacharzy dachowych

(m/k)

Twoje zadania

  • prace dekarskie lub dodatkowe prace na dachu
  • prace konserwacyjne na dachu
  • prace blacharskie, takie jak falcowanie i obróbka blachy
  • prace stolarskie

Nasze wymagania / Twoje kwalifikacje

  • wykształcenie jako dekarz
  • lub wieloletnie doświadczenie jako dekarz lub blacharz dachowy
  • umiejętności rzemieślnicze
  • przyjazny sposób bycia
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności pracy samodzielnej
  • prawo jazdy kategorii B
  • konieczna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w rodzinnej firmie
  • zróżnicowany obszar działalności z możliwościami rozwoju
  • możliwość wynajęcia nieumeblowanego mieszkania
  • rodzinną atmosferę pracy i koleżeński zespół
  • wynagrodzenie zgodne z ustaloną taryfą i dodatkowe świadczenia socjalne
  • 13. miesięczne wynagrodzenie
  • dodatek urlopowy

Jeśli szukasz ciekawych wyzwań w małej rodzinnej firmie i masz niezbędne kwalifikacje, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Kontakt:

Skontaktuj się z nami: Prześlij nam swoją aplikację wraz z CV (prosimy w języku niemieckim) pocztą elektroniczną na adres  service@trutwin-dach.de

pocztą tradycyjną na adres:

Dachdecker- und Klempnermeister
Michael Trutwin
Am Weinberg 2
39326 Angern
Německo

E-mail: service@trutwin-dach.de

Strona internetowa: www.trutwin-dach.de
Instagram: Trutwin Dach (@trutwindach)

Stanowisko Rzemieślnik (różne rzemiosła), Blacharz, Dekarz, Cieśla/Stolarz budowlany
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Warunkiem koniecznym
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4390/12102024