Dysponent / handlowiec w dziale spedycji (m/k/inne) - Niemcy

Lokalizacja: 49565 Bramsche, Dolna Saksonia - pełny etat - z doświadczeniem zawodowym

Berghegger Internationale Spedition GmbH to mające mocną pozycję regionalne przedsiębiorstwo rodzinne, które zostało założone w 1936 roku jako działalność przewozowa Niemann-Bennhof. W 1980 roku, wraz z założeniem spółki Martin Berghegger GmbH, firma przekształciła się z przewoźnika w operatora logistyki transportowej i od 2017 roku jest częścią uznanej grupy przedsiębiorstw, grupy Maintrans.

Dla wzmocnienia naszego zespołu w Bramsche szukamy w najbliższym możliwym czasie

dysponenta / handlowca w dziale spedycji (m/k/inne)

Główny zakres zadań: krajowy i międzynarodowy czarter w segmencie LTL / FTL

Zapewniamy:

  • stabilne miejsce pracy z umową o pracę na czas nieokreślony
  • przyjazne otoczenie robocze, kompetentny i koleżeński zespół, płaską hierarchię i nieskomplikowane struktury
  • nowoczesne stanowisko robocze z rozwiązaniami IT
  • swobodę działania i odpowiedzialne zadania w dynamicznym otoczeniu
  • elastyczne modele czasu pracy
  • bezpłatne napoje, dostęp do programu „Corporate Benefits”, leasing rowerów

Oczekujemy:

  • ukończonej edukacji zawodowej na stanowisko handlowca (m/k/inne) w zakresie spedycji i logistyki
  • lub porównywalnych kwalifikacji
  • znajomości procesów i wymogów w transporcie krajowym i pierwszych doświadczeń zawodowych w
  • dysponowaniu transportów czarterowych
  • samodzielności, przejawiania inicjatywy, planowania
  • bardzo dobrej znajomości geografii
  • umiejętności pracy w grupie, talentu organizacyjnego, zmysłu usługowego
  • sprawnej komunikacji i siły przebicia
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, opcjonalnie znajomości innego języka

Zakres zadań:

  • zarządzanie i planowanie transportów w ramach czarterów
  • zakupy przestrzeni ładunkowej z negocjacjami cenowymi z przewoźnikami
  • realizowanie krajowego / międzynarodowego biznesu głównie w zakresie LTL
  • utworzenie krajowej sieci przewoźników
  • kalkulacja przewozów i zakupów na wolnym rynku
  • obsługa przewoźników z zachowaniem przepisów ustawowych
  • dysponowanie i realizowanie przesyłek krajowych
  • dysponent / handlowiec w dziale spedycji (m/k/inne) Zakres zadań: krajowy i
  • międzynarodowy czarter transportowy w LTL / FTL
  • powiązania dla koordynacji między działem dyspozycji i obsługą klientów

Kontakt:

Jeśli nasza oferta Państwa zainteresowała, prosimy o składanie aplikacji. Do Państwa dyspozycji w każdej chwili pozostają Sascha Heppke (+49 5468 / 922211) i Stefan Berghegger (+49 151 / 42234001).

Berghegger Internationale Spedition GmbH
Igels Sand 10
49565 Bramsche
Deutschland

Zaktualizowano w dniu: 9.09.2024 | check_circle Oferta jest aktualna
Stanowisko Dysponent logistyczny, Manager ds. transportu
Branże Administracja biurowa, Transport, spedycja i logistyka
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Na czas nieokreślony
Wymagane umiejętności językowe Język angielski - W mowie i piśmie
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4386/9092024
Ogłoszenie dodano dnia 25.08.2024