Kierowca C+E – Chłodnia: Niemcy, Belgia, Holandia, Luxemburg

Siedziba firmy: Bad Hersfeld – praca możliwa od zaraz – niemiecka umowa o pracę, zatrudnienie na czas nieokreślony

Kierowca C+E – Chłodnia

Twój zakres obowiązków:

  • kierowca krajowego transportu dalekobieżnego na chłodniach (+ Belgia, Holandia, Luxemburg)
  • załadunek i rozładunek, wymiana palet
  • utrzymywanie czystości pojazdu
  • przestrzeganie czasu pracy i odpoczynku
  • system pracy 3/1, 4/1, 6/2, 8/2 lub stały pobyt

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. C1, C, C1E, CE
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (na potrzeby kierowcy)
  • doświadczenie zawodowe

To oferujemy:

  • pewne stanowisko pracy
  • umowę na czas nieokreślony
  • punktualnie wypłacane wynagrodzenie
  • diety
  • nowoczesną flotę: Scania, Mercedes, Iveco S-Way
  • szybkie procesy decyzyjne
  • pracę zespołową w miłej atmosferze
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika

Hfl Herbst Frischelogistik GmbH

Firma HFL Herbst Frischelogistik GmbH jest rodzinnym przedsiębiorstwem zajmującym się transportem produktów świeżych, mrożonych oraz farmaceutycznych. Z powodu rozszerzenia naszej floty poszukujemy nowych, niezawodnych pracowników.

HFL Herbst Frischelogistik GmbH
Hersfelder Straße 26
36251 Bad Hersfeld

E-mail: natalia.soforek@hfl-logistik.com
Tel./WhatsApp: 0049(0)15142262133

www.hfl-logistik.com

Stanowisko Kierowca, Kierowca ciężarówki
Branże Transport, spedycja i logistyka, Przemysł spożywczy
Rodzaj etatu Różne możliwości
Wymagane umiejętności językowe Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4358/6092024