Mechatronik (m/k) w warsztacie samochodowym - Berlin

Lokalizacja: 15745 Wildau (południowo-wschodnie przedmieścia Berlina) - zapewniamy zakwaterowanie - praca możliwa od zaraz

Autoservice Witt jest prężnie działającym partnerem ADAC.

Do obszaru naszej działalności, oprócz holowania, należy także praca w bardzo dobrze wyposażonym i niezależnym od marki, warsztacie samochodowym. Przeprowadzamy tutaj prace konserwacyjne oraz wiele napraw, w tym naprawy powypadkowe.

Do naszego warsztatu samochodowego w Wildau, na południowy wschód od Berlina, poszukujemy w najbliższym możliwym terminie

mechatronika (m/k)

Twoje zadania:

  • samodzielna diagnoza i prace konserwacyjne
  • naprawa pojazdów
  • serwis i konserwacja mechanicznych i elektronicznych części i komponentów
  • informowanie o zakresie wykonanych czynności

Twój profil:

  • wykształcenie jako mechanik pojazdów (m/k)
  • wiedza na temat pojazdów
  • umiejętność pracy samodzielnej, duża świadomość jakości i chęci do pracy
  • wysoki stopień zorientowania na klienta, umiejętność pracy w grupie i komunikacji
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy …

  • ciekawe i różnorodne zadania w nowoczesnym i dobrze wyposażonym warsztacie
  • zmotywowany zespół w rozwijającej się firmie zarządzanej przez właściciela
  • samodzielne stanowisko pracy i krótkie drogi decyzyjne
  • atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia pracownicze
  • szeroki zakres możliwości dalszego kształcenia oraz długoterminowe perspektywy
  • zakwaterowanie

Kontakt:

Zainteresowany? W takim razie czekamy na Twoje kompletne dokumenty aplikacyjne, ważne: w miarę możliwości w języku niemieckim lub angielskim – określając oczekiwania płacowe i najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy.

Abschleppdienst Bernd Witt GmbH & Co. KG
Gewerbepark 20
15745 Wildau

nadine.quaas@autoservice-witt.de

www.autoservice-witt.de

Stanowisko Mechanik samochodowy, Technik mechatronik
Branże Auto-Moto, Praca rzemieślnicza i fizyczna
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Warunkiem koniecznym
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4355/12102024