Blacharz samochodowy (m/k) w warsztacie samochodowym - Berlin

Lokalizacja: 15745 Wildau (południowo-wschodnie przedmieścia Berlina) - zapewniamy zakwaterowanie - praca możliwa od zaraz

Autoservice Witt jest prężnie działającym partnerem ADAC.

Do obszaru naszej działalności, oprócz holowania, należy także praca w bardzo dobrze wyposażonym i niezależnym od marki, warsztacie samochodowym. Przeprowadzamy tutaj prace konserwacyjne oraz wiele napraw, w tym naprawy powypadkowe.

Do tego obszaru działalności poszukujemy:

blacharza samochodowego (m/k)

Twoje zadania:

  • planowanie i przygotowywanie procesów pracy zgodnie ze zleceniem naprawy
  • prace polegające na demontażu oraz montażu, w tym niezbędne prace diagnostyczne i kodowanie systemów elektrycznych i elektronicznych (poduszki powietrzne, elektroniczne jednostki sterujące)
  • naprawa elementów karoserii
  • prostowanie
  • pomiary pojazdu
  • wyposażenie i doposażenie w akcesoria
  • drobne prace lakiernicze

Twój profil:

  • wykształcenie blacharza potwierdzone odpowiednim świadectwem
  • wiedza oraz kilkuletnie doświadczenie w zakresie wszelkich istotnych prac naprawczych nadwozia
  • niezależny, zaangażowany i rozważny sposób pracy
  • szybkie przyswajanie nowych umiejętności
  • myślenie i działanie zorientowane na klienta
  • umiejętność pracy w zespole, motywacja i zaangażowanie oraz chęć uczenia się i osiągania wyników
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy …

  • ciekawe i różnorodne zadania w nowoczesnym i dobrze wyposażonym warsztacie
  • zmotywowany zespół w rozwijającej się firmie zarządzanej przez właściciela
  • samodzielne stanowisko pracy i krótkie drogi decyzyjne
  • atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia pracownicze
  • szeroki zakres możliwości dalszego kształcenia oraz długoterminowe perspektywy
  • zakwaterowanie

Kontakt:

Zainteresowany? W takim razie czekamy na Twoje kompletne dokumenty aplikacyjne, ważne: w miarę możliwości w języku niemieckim lub angielskim – określając oczekiwania płacowe i najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy.

Abschleppdienst Bernd Witt GmbH & Co. KG
Gewerbepark 20
15745 Wildau

nadine.quaas@autoservice-witt.de

www.autoservice-witt.de

Zaktualizowano w dniu: 6.09.2024 | check_circle Oferta jest aktualna
Stanowisko Blacharz samochodowy, Mechanik karoserii
Branże Auto-Moto, Praca rzemieślnicza i fizyczna
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Na czas nieokreślony
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Warunkiem koniecznym
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4320/6092024
Ogłoszenie dodano dnia 8.07.2024