Wyżarzacz (m/k): elektrycy / instalatorzy / monterzy / ślusarze - Niemcy

Lokalizacja firmy: Moers – stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin - wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie B2

Nowe konstrukcje • uruchamianie • wyłączanie z eksploatacji • przeglądy • naprawy

Praca w Niemczech jako wyżarzacz (m/k)

Szukamy elektryków / instalatorów / monterów / ślusarzy / osób wykonujących do tej pory inny zawód na stanowisko wyżarzaczy w celu stałego zatrudnienia w naszym zakładzie w Niemczech.

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu firma INPRO® MOERS jest specjalistą w dziedzinie podgrzewania wstępnego wyżarzania oraz wyżarzania odprężającego. Wykonujemy obróbkę cieplną rurociągów o wszystkich rozmiarach nominalnych, obróbkę cieplną zbiorników, aparatów, armatury i elementów formowanych w rafineriach, zakładach chemicznych, zakładach produkcyjnych, stoczniowych i elektrowniach.

Co oferujemy

  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • pracę na bazie systemu godzinowego
  • dodatki za nadgodziny, pracę nocną, weekendową i świąteczną
  • dodatek za przejechane kilometry, koszty wyżywienia i zakwaterowania

Twoje zadania po okresie wstępnym

  • dokonywanie obróbki cieplnej na naszych budowach
  • sporządzanie dokumentacji obróbki cieplnej z wykorzystaniem laptopa
  • przygotowane dokumentów wymaganych do rozliczeń

Twoje kwalifikacje

  • niemiecki na poziomie B2
  • zrozumienie techniczne
  • gotowość do podróżowania po terenie Niemiec i Europy
  • gotowość do pracy na wczesne, późne lub nocne zmiany
  • brak problemów w pracy na wysokości oraz w małych pomieszczeniach
  • umiejętność pracy na laptopie
  • niezależny styl pracy, elastyczność, motywacja i odpowiedzialność
  • konieczne prawo jazy oraz własny samochód osobowy

Czy jesteś zainteresowany?

W taki razie czekamy na Twoje zgłoszenie przesłane w pliku PDF na adres info@inpro-moers.de

W przypadku pytań prosimy o kontakt z panem Christianem Karwath oraz panem inż. Michaelem Kurscheidt pod następującym numerem telefonu: 0049 2841 / 939 11 0

Stanowisko Elektrotechnik, Robotnik, Elektryk, Hydraulik/Monter urządzeń grzewczych, Monter, Personel pomocniczy, Spawacz, Ślusarz, Wyżarzacz, Pracownik obróbki metalu, Ślusarz maszynowy
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości, Przemyśl maszynowy, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2)
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4293/17052024