Manager transportu / dysponent m/k z Polski, miejsce pracy Niemcy

Lokalizacja: 87600 Kaufbeuren, Bawaria (pomiędzy Monachium oraz Lindau) – praca możliwa od zaraz

Kim jest firma AVENTO Logistics GmbH:

Jesteśmy firmą z siedzibą w Kaufbeuren, zarządzaną przez właścicieli, zorientowaną na przyszłość i intensywnie rozwijającą się. Kluczowe kompetencje firmy to rozwój, projektowanie oraz wdrażanie całościowych rozwiązań w zakresie logistyki kontraktowej i transportowej oraz systemowych przewozów ładunków kompletnych i częściowych w Europie Zachodniej/Europie Wschodniej.

Z wiedzy i transgranicznych usług firmy AVENTO Logistics GmbH korzystają klienci w całej Europie. Należą do nich międzynarodowe koncerny oraz średnie i małe firmy z branży chemicznej, motoryzacyjnej, papierniczej, stalowej, budowy maszyn, sektora IT, firmy handlowe, usługowe i budowlane.

W celu pomyślnej realizacji naszych zadań i wzmocnienia zespołu poszukujemy w możliwie najbliższym czasie następujących pracowników, którzy byliby zatrudnieni w siedzibie firmy w D-87600 Kaufbeuren

managera transportu / dysponenta m/k z Polski

Miejsce pracy: Kaufbeuren, Bawaria

Jako osoba do bezpośrednich kontaktów z naszymi klientami będziesz realizował swoje zadania wykazując się wysokim stopniem organizacji i koordynacji. Poszukujemy wykwalifikowanych handlowców z dobrą znajomością zagadnień z zakresu eksportu-importu, ceł, logistyki i obsługi klienta.

Twoje zadania:

  • współpraca z międzynarodowymi zespołami w aktywnym, dynamicznym środowisku
  • zapewnienie naszym klientom terminowych dostaw przy optymalnym wykorzystaniu ładowności samochodów ciężarowych
  • negocjacje dotyczące zakupów i sprzedaży
  • planowanie zleceń dostaw oraz samokontrola ich realizacji za pomocą naszego systemu informacji zarządczej
  • organizacja i obsługa przesyłek kompletnych i częściowych w międzynarodowym transporcie drogowym
  • samodzielne wykonywanie zadań administracyjnych

Twój profil:

  • wykształcenie ekonomiczne, najchętniej jako spedytor lub porównywalne z dziedziny logistyki, export-import
  • ponadto dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego oraz umiejętność wykorzystania pakietu MS-Office
  • wstępna wiedza i doświadczenie w zakresie transportu, logistyki, eksportu-importu
  • umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wymagające i urozmaicone zajęcie w odnoszącej sukcesy i stale rozwijającej się firmie zakotwiczonej regionalnie i działającej międzynarodowo
  • pewne, długoterminowe i nowoczesne miejsce pracy oraz bardzo dobrą atmosferę pracy
  • obszerne szkolenie wdrażające bazujące na działaniach praktycznych
  • kulturę otwartej i konstruktywnej komunikacji z płaską hierarchią i krótkimi procesami decyzyjnymi
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • regularne godziny pracy (od poniedziałku do piątku pomiędzy godz. 8.00 a 17.00, bez pracy zmianowej, bez pracy weekendowej)
  • atrakcyjne świadczenia socjalne oraz cykliczne imprezy firmowe i zespołowe

Ważne:

Miejsce pracy na oferowanym stanowisku znajduje się w Kaufbeuren, w Bawarii. Praca nie może być wykonywana w systemie homeoffice i wymaga przeprowadzki w pobliże siedziby naszej firmy.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, zawierających datę możliwego terminu rozpoczęcia pracy i wysokość oczekiwanego wynagrodzenia na adres:

AVENTO LOGISTICS Internationale Speditions GmbH, do rąk pana Kirsanov, o.kirsanov@avento-logistics.de

Stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy, Dysponent logistyczny
Branże Administracja biurowa, Transport, spedycja i logistyka
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2), Język polski – Poziom rodzimego użytkownika
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-3534/30082024