National Sales Manager (m/k/d) - Polska / Niemcy

Siedziba firmy: 61206 Wöllstadt, Hesja (na północ od Frankfurtu nad Menem - praca możliwa od zaraz

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisku

National Sales Manager (m/k/d)

z doświadczeniem w sektorze budownictwa przemysłowego i zarządzania budową,

który przyczyni się do realizacji celów sprzedażowych naszej polskiej firmy „Winkler Polska Sp. z o.o.” z siedzibą w 55-200 Oława, Polska, specjalizującej się w budownictwie przemysłowym, montażach prefabrykatów, a w szczególności specjalizującej się w materiale budowlanym jakim jest „gazobeton”. Do Twoich zadań należeć będzie nadzór nad zespołem sprzedażowym oraz rozwój długoterminowych relacji z klientami. Jako Krajowy Kierownik Sprzedaży będziesz miał okazję wykorzystywać swoją kreatywność i dogłębną znajomość procesów sprzedaży do opracowywania innowacyjnych pomysłów na rozwój firmy. Niezbędne na tym stanowisku będą także umiejętności komunikacyjne. Ostatecznie powinieneś dążyć do budowania i utrzymywania udanych relacji z dużymi, rozproszonymi klientami.

ZADANIA I WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Znajomość języka polskiego (preferowany język polski jako język ojczysty lub co najmniej bardzo dobra znajomość języka biznesowego)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Opracowywanie i wdrażanie skutecznych planów sprzedaży
  • Budowanie produktywnych i profesjonalnych relacji z kluczowymi osobami przydzielonych klientów
  • Negocjowanie i finalizowanie umów z kluczowymi klientami
  • Monitorowanie i analizowanie istotnych wskaźników wydajności oraz sugerowanie ulepszeń
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych prognoz sprzedaży
  • Badanie i identyfikowanie nowych potencjalnych klientów i nowych możliwości rynkowych
  • Dostarczanie terminowych i skutecznych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku krajowego kierownika sprzedaży
  • Umiejętność rozumienia i analizowania wskaźników wydajności sprzedaży
  • Sposób myślenia ukierunkowany na świadczoną usługę oraz doskonałe umiejętnościami negocjacyjne
  • Umiejętności komunikacyjne i umiejętności kierowania zespołem
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Gotowość do podróżowania w razie potrzeby
  • Oprócz działań sprzedażowych, jeśli to możliwe, nadzorowanie i zarządzanie projektami budowlanymi od planowania do ukończenia
  • Koordynowanie i instruowanie pracowników budowlanych i podwykonawców
  • Planowanie z wyprzedzeniem w celu uniknięcia problemów i rozwiązywanie wszelkich pojawiających się problemów
  • Znajomość produktów budowlanych, szczegółów konstrukcyjnych oraz odpowiednich zasad, przepisów i norm jakości
  • Dotrzymywanie zawartych w umowie warunków świadczonych usług

Czy nasza ofert skierowana jest do Ciebie?

Jeżeli tak – bardzo nas ucieszy Twoje zgłoszenie.

KONTAKT

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych drogą mailową na adres: bewerbung@winkler-montagebau.de

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie, podczas którego będą mogli się osobiście zaprezentować.

Horst Winkler Montagebau GmbH
Am Kalkofen 5
61206 Wöllstadt

E-mail: bewerbung@winkler-montagebau.de

www.winkler-montagebau.de

Aktualisiert am: 18.10.2024 | check_circle Das Angebot ist aktuell
Position Regionaler Handelsmanager, Sales Manager
Berufsfelder Transport und Logistik, Verkauf und Handel, Baugewerbe und Immobilien
Art der Beschäftigung Vollzeit
Dauer des Arbeitsverhältnisses Unbefristet
Erforderliche Sprachkenntnisse Deutsch - Sehr gut (C1/C2), Polnisch - Muttersprachler
Vergütung Verhandlungssache
Identifikationsnummer ID-4400/18102024
Inserat eingestellt am 5.09.2024

contact_mailKontaktformular

Senden Sie eine Nachricht an die Firma

Hinweis zur Verarbeitung personenbezogener Daten

1. Zum Zwecke des Auswahlverfahrens für die ausgeschriebene Arbeitsstelle verarbeitet das Unternehmen Horst Winkler Montagebau GmbH, Am Kalkofen 5, 61206 Wöllstadt, Deutschland (im Folgenden nur "Verantwortlicher"), die von Ihnen bereitgestellten oder aus öffentlich zugänglichen Quellen erhaltenen personenbezogenen Daten, und das im Einklang mit der Verordnung (EU) 2016/679 (Datenschutz-Grundverordnung, im Folgenden nur "EU-DSGVO").

Diese Frage dient zum Testen, ob Sie ein menschlicher Besucher sind oder nicht, und um automatisierte Spam-Übermittlungen zu verhindern.