Stolarz (m/k) - południowe Niemcy

Atrakcyjna praca w Niemczech - miejsce pracy: Eberhardzell, Badenia-Wirtembergia - możliwość zakwaterowania - praca możliwa od zaraz

Stolarz (m/k) - atrakcyjna praca w Niemczech

Miejsce pracy: Eberhardzell (Niemcy)

Twoje kwalifikacje

  • Doświadczenie jako stolarz lub porównywalne szkolenie na takim stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC
  • Doświadczenie w budowie schodów czy mebli - mile widziane
  • Niezawodny i solidny w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania

  • Obsługa maszyn CNC
  • Obsługa maszyn do obróbki drewna
  • Produkcja pojedynczych elementów drewnianych na wymiar
  • Produkcja paneli z litego drewna
  • Szlifowanie i klejenie części schodów
  • Montaż końcowy
  • Umiejętność posługiwanie się urządzeniem do pakowania

Oferujemy

  • Dobre połączenia komunikacyjne w jednym z najpiękniejszych regionów Niemiec, w pobliżu Jeziora Bodeńskiego
  • Zakwaterowanie w nowym domu w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym (w zależności od dostępności)
  • Dynamiczny i pełen humoru zespół
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Stawka godzinowa od 14,50 do 16 euro brutto
  • Praca 40 godzin tygodniowo

Zakwaterowanie:

  • Mieszkasz z polskimi kolegami w nowym, nowoczesnym domu. Pokój dwuosobowy lub jednoosobowy w zależności od dostępności.
  • Koszty zakwaterowania: 150 euro miesięcznie

Program KohlerCare

  • Płacimy za masaże, okulary, protezy i inne usługi zdrowotne
  • Ubrania robocze zgodnie z wymaganiami

Kontakt

Czy jesteś zainteresowany tym stanowiskiem? Jeśli tak, prześlij swoją aplikacje za pomocą przycisku: jobs@kohler-treppen.de

Kohler Holztreppen GmbH
Schulstraße 15
88436 Eberhardzell

E-mail: jobs@kohler-treppen.de

www.kohler-treppen.de

Stanowisko Operator maszyn CNC, Rzemieślnik (różne rzemiosła), Stolarz
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Nie wymagany
Wynagrodzenie / Warunki płacowe 14.50 - 16.00 € brutto / godzina
Numer REGON ID-4289/14052024